علم زبان شناسی

👅 زبان شناسی چیست؟

زبان شناسی علمی است که چینی ها برای نخستین بار آن را برای تشخیص بیماری ها از روی زبان به کار بردند و تقریبا همه ی ما می دانیم که  رشته های عصبی و مغز، با یکدیگر در ارتباط هستند و از آن جایی که رگ های زیر زبان به قلب و مغز متصل هستند، هر عارضه ای پیش بیاید روی زبان نیز مشخص و قابل تشخیص است به طوری که بعضی از منابع طب سنتی به زبان، عامل کشف کننده راز های انسان در حوزه ی سلامت می گویند.

همچنین امروزه این طب چینی در سرتاسر جهان مشهور شده و مورد بررسی قرار گرفته است به طوری که در حال حاضر به طرز شگفت آوری میتوان از بیماری هایی که در شش ماه آینده قرار است به آن ها مبتلا شویم و تنها به صورت عارضه ی جزئی بر روی زبان ما، نمایان شده اند مطلع شده و حتی آن ها را درمان کنیم و این امر به ما در تشخیص درست و به موقع بیماری ها کمک زیادی می کند.

مشاوره رایگان زبان شناسی در طب سنتی

برای دریافت مشاوره رایگان درمورد زبان شناسی در طب سنتی و ارتباط با کارشناسان ما در طنین زندگی، کلیک کنید…

تشخیص بیماری ها با زبان شناسی

😜 چطور از روی زبان شناسی بیماری تشخیص داده می شود؟

برای بررسی و مطالعه ی زبان جهت تشخیص بیماری ها و سلامت بدن، لازم است که زبان را از چند دید زیر بررسی کنیم 👇
 بار زبان
 رنگ زبان
 رطوبت زبان
 خطوط روی زبان
 شکل و وضعیت قرار گرفتن زبان
که البته این موارد تنها روش های تعیین کننده ی بیماری از طریق زبان شناسی نیستند بلکه تسلط بر حوزه ها و بررسی موارد دیگری مانند: مزاج، نبض، عنبیه، ناخن و به طور کلی وضعیت فعلی و جسمانی نیز تاثیر بسزایی در نتیجه خواهند داشت و با تسلط درمانگر بر این موارد، درصد خطای تشخیص بیماری ها به طرز چشمگیری کم خواهد شد یعنی این روش، حتی می تواند دقیق تر از علم پزشکی نیز عمل کند.
تشخیص زبان سالم در زبان شناسی

💡خصوصیات یک زبان سالم چیست ؟

اول اینکه زبان نباید ترک یا برآمدگی داشته باشد.

دوم اینکه رنگ زبان باید قرمز کمرنگ باشد و روی آن را یک پوشش ظریف و ملایم سفید گرفته باشد.

در طب سنتی به چنین زبانی، سالم می گویند که بیانگر بدنی سالم است.

(توجه داشته باشید که اگر زبانتان رنگی به جز قرمز کم رنگ دارد و یا دارای ورم ، پف و حتی ترک است این موارد نوعی هشدار برای سلامتی شما به شمار می روند و نیاز است آن ها را جدی گرفته و اقدام به پیگیری نمایید)

زبان شناسی و طب سنتی

💬 با زبان شناسی چه بیماری هایی تشخیص داده میشوند؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که تشخیص و درمان بیشتر بیماری ها از جمله موارد زیر از این طریق امکان پذیر است.

بیماری های معده                 در رفتگی ناف

شکست عشقی                   در رفتگی لگن

غلظت خون                            بیماری های قلبی

سنگ کلیه                              بیماری های مغزی

 سنگ کیسه صفرا                کیست سینه در بانوان

واریس                                  بیماری های کبد

تنبلی تخمدان در بانوان        مشکلات بلع و هضم

واریکوسل در آقایان              نازایی

زبان شناسی در طب سنتی چیست

✔ چرا تشخیص بیماری با زبان شناسی بهتر از علم پزشکی است؟

به دلایل مختلفی می توان گفت که تشخیص بیماری ها از طریق زبان خیلی بهتر از روش های پزشکی است که ما در ادامه چند مورد را برای شما نام می بریم 👇

  • صرف کمترین هزینه ⬅ برای تشخیص یک بیماری لازم است چکاپ های پر هزینه ای انجام دهید تا علت بیماری های مختلف را در یابید در حالی که درمانگران زبان شناسی، با دریافت کمترین هزینه به شما بیماری هایی که در حال حاضر به آن ها مبتلا هستید و حتی عارضه ها را نیز به شما می گویند و راهکار های درمانی با طب سنتی می دهند.
  • درصد خطای کمتر ⬅ از آن جایی که علم پزشکی و استفاده از دستگاه های تشخیص بیماری ممکن است درصد خطا داشته باشند توصیه ی ما به شما استفاده از روشی با درصد خطای کمتر یعنی زبانشناسی است.
  • صرف کمترین زمان ⬅ شما با انجام یک چکاپ یا آزمایش نیاز است چند روز یا حتی چند ساعت منتظر بمانید تا جواب آزمایش به دستتان برسد و پس از آن باید وقت صرف کرده و نتایج آزمایشات را به دکتر مربوطه نشان دهید اما با زبان شناسی طب سنتی شما می توانید بدون صرف زمان اضافه، از بیماری های خود مطلع شده و حتی آن ها را بهبود ببخشید.
  • کمتر مبتلا شدن به بیماری ها ⬅ به طور مثال شما وقتی سونوگرافی می روید بدن شما یک سری اشعات را دریافت می کند که این قبیل اشعات زمینه ایجاد و یا تقویت بیماری ها را فراهم خواهند کرد اما از آن جایی که زبان شناسی به صورت طبیعی و بدون اثرات جانبی است می تواند بسیار سودمند تر از روش های پزشکی باشد.

🙍 رابطه ی رنگ زبان با بیماری ها چیست؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا رنگ زبان ارتباطی با نوع بیماری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله! رنگ زبان می تواند اسراری را در مورد سلامتی شما فاش کند که در ادامه چند مورد از آن ها را نام می بریم.

زبان بی رنگ ⬅ نمایانگر کمبود ویتامین و مواد مغذی در بدن است.

زبان خاکستری ⬅ نمایانگر بیماری های گوارشی است.

زبان قرمز روشن ⬅ نمایانگر بیماری های قلبی و بیماری های مرتبط با خون است.

زبان با پوشش ضخیم سفید ⬅ نمایانگر وجود سموم و بیماری های عفونی است.

زبان بنفش ⬅ نمایانگر بیماری های قلبی و ریوی است.

رابطه رنگ زبان با بیماری ها در علم زبان شناسی

$ قیمت زبان شناسی طب سنتی چقدر است؟

در بسیاری از مراکز و سایت ها، این قبیل خدمات با قیمت های متفاوتی ارائه می شوند اما از آن جایی که هدف ما لبخند رضایت شما عزیزان است امکان مشاوره را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.
پس اگر شما هم یکی از کسانی هستید که برای سلامتی خود ارزش قائل هستید و یا درمورد وضعیت سلامتی خود کنجکاوید از طریق لینک زیر جهت مشاوره رایگان زبانشناسی اقدام فرمایید.🌼